KONKURRANSE

Heihei, mine søte lesere! Jeg tenkte jeg skulle ha en liten konkurranse siden dere er så snille som vil lese imaginene mine!

Blir kanskje ikke verdens største konkurranse, men noe er det. Og jeg håper personen som vinner blir fornøyd!

 

PREMIENE:

 

Alle premiene

 

 

Gelè penner

 

 


Tre søte armbånd

 

 

Det eneste du trenger å gjøre er å kommentere under at du er med, og du må huske å skrive mail-adressen!!!

Vinneren blir trukket gjennom random.org TORSDAG 9. MAI!!

 

 

- MrsBieberNorway

53 kommentarer

Andrea

04.05.2013 kl.19:14

Jeg er med! Hva er egentlig gèle penner? andreav.rose@gmail.com

Benedikte Ingvarsdottir

04.05.2013 kl.20:27

Jeg vil være med i konkuransen :) Elsker bloggen din forresten!

silje

04.05.2013 kl.20:28

I'm in! Mail: silje-lovas@hotmail.com

Marianne

04.05.2013 kl.20:45

jeg er med! mariannelogje@hotmail.com

Andrea

04.05.2013 kl.21:00

Jeg er med<3 Elsker bloggen din! Mail: a.l.lui@hotmail.com

Malin

04.05.2013 kl.21:07

Jeg er med!!!! Elsker bloggen din!!!! marlin.l.s@hotmail.com

Andrea

04.05.2013 kl.21:23

er med, elsker bloggen :D andreatengs@hotmail.com

Marte

04.05.2013 kl.21:51

Marte.ekroll.hove@hotmail.com

Ej e me!!

Thea

04.05.2013 kl.21:53

Med i love your blogg.

Thea.ekroll.hove@hotmail.com

annagarder

04.05.2013 kl.22:12

Jeg er med! elsker innleggene, virkelig!! :-)

anna-99@hotmail.no

Maria

04.05.2013 kl.22:21

Jeg er med !!! <3 maria.basma@gmail.com

Hennie

04.05.2013 kl.22:24

Jeg er med!:)

hennie@brembo.no

Lykke Berg

04.05.2013 kl.22:52

Jeg er med! lykke.louise.berg@live.no. Facebook: Lykke Berg <3

Sofie hansen

04.05.2013 kl.23:24

Er med :) sofie-hansen70@hotmail.com

Julie uleberg

05.05.2013 kl.00:05

Er med! :) julieule@hotmail.com

05.05.2013 kl.01:39

Er med!! Elsker bloggen, fast leser!

rikke_sofie_hafnor@hotmail.com <3

Amalie ekroll Hove

05.05.2013 kl.01:52

Jeg er med !!<3

Amalie.ekroll.hove@gmail.com

Justine

05.05.2013 kl.11:03

Jeg er med <3 Elsker imaginene:)

justineeskild@gmail.com

Trude Aasen Sukke

05.05.2013 kl.14:06

jeg er med!

trudesukke@hotmail.com

Nora

05.05.2013 kl.16:19

Jeg er med!

Noradavidsen@hotmail.no

05.05.2013 kl.17:00

Med! elinealmaeriksen@hotmail.com

Thea

05.05.2013 kl.17:01

Jeg er med!♥:D

theaklaussen@hotmail.com

Anna Søvold

05.05.2013 kl.17:02

Jeg er med ! <3

anna-s-97@hotmail.com

Marte Sundelius

05.05.2013 kl.17:02

Jeg er med :-)

Martesundelius@hotmail.com

Celina Sørtveit

05.05.2013 kl.17:03

Jeg er med!

celina-bs@hotmail.com

Marte

05.05.2013 kl.17:09

jeg er med!

marte-fotball@hotmail.com

Marte

05.05.2013 kl.17:10

Eg er med!

marte_hus@hotmail.com

Tonje

05.05.2013 kl.18:13

I'm in; tonjemichelle95@hotmail.com

Erva

05.05.2013 kl.18:41

er med!♥♥ elsker bloggen din btw!<3 ståpå:*

Haticekara79@hotmail.com

Anette

05.05.2013 kl.18:53

Er med, anette_hr@live.no

Karoline

05.05.2013 kl.19:50

Jeg er med! :3 khvad@hotmail.com

Astrid

05.05.2013 kl.19:58

jeg er med! astrid.197@hotmail.com

05.05.2013 kl.19:59

Jeg er med :)

sanelam95@hotmail.com

Dielleza Ajvazi

05.05.2013 kl.20:32

Jeg er med :)

Dielleza_ai@hotmail.com

Mariel!

05.05.2013 kl.20:55

Jeg er med<3

Marielsunde@hotmail.com

05.05.2013 kl.22:59

er med :)

ema.cau@hotmail.com

Hedda

06.05.2013 kl.17:07

jeg er med !

hedda.ulrikke@hotmail.com

Malin

06.05.2013 kl.17:59

Jeg er med :) <3

Synne

06.05.2013 kl.22:56

Jeg er med! synnehs@yahoo.no

Cecilie

06.05.2013 kl.23:41

Med :) Cecilie.orrestad1998@gmail.com

Julie o. A

07.05.2013 kl.15:40

Ej e med!! <3 hihi

Epost: julie_o_almaas@hotmail.com

Caroline

07.05.2013 kl.16:37

Jeg har VELDIG lyst til å bli med <3

Emma

07.05.2013 kl.20:45

JA ! emma-vikse@hotmail.com <<3

Lena Kristin Brauten

08.05.2013 kl.18:29

Jeeg er meed!:-D

- Thyra Merethe -

08.05.2013 kl.18:30

Eeer meeed!! thyra_merethe@hotmail.com :D:D

Andrea

08.05.2013 kl.18:30

Jeg er med!:D

andrea.b@ebnett.no

Feza

08.05.2013 kl.18:36

Jeg er meeed!! :D

chanice-m@hotmail.com

Elida

08.05.2013 kl.18:44

er meed <3

super_elida98@hotmail.com <3

Thea K

08.05.2013 kl.18:49

Jeg er med! ^^

Victoria

08.05.2013 kl.20:52

jeg er med

victoriahovland@hotmail.com

Frida Iversen

08.05.2013 kl.20:52

ÆÆ, JEG ER MED <3 <3

fridadrewiversen@hotmail.com

Marie

08.05.2013 kl.20:55

Jeg er med!!<3

Cometjenta@hotmail.com <33

Tanya

09.05.2013 kl.01:07

Jeg er med!

tanyaatta@gmail.com

Skriv en ny kommentar

Imagine You And Justin

Imagine You And Justin

15, Oslo

Jeg er en jente som kommer fra landet, og har nynorsk som hovedmål. Men her på denne imagine-bloggen skal jeg skrive bokmål! Derfor er det kanskje av og til noen skrivefeil, dessverre. Jeg er 15 år gammel, og har vært belieber siden sommeren 2011, da jeg så NSN. 17 mars 2012 fulgte Justin meg på twitter, og 17 april var jeg på konsert. Uten tvil beste dagene i livet mitt!

Kategorier

Arkiv

hits